כן, התכשיטים המוטענים בטכנולגית EES מוצעים למכירה לאורחי מרכז המדיטציה.

השהות בחדר המדיטציה היא קבוצתית או פרטית לפי בחירת הלקוח

כן, ניתן להגיע בשעות הלילה, נדרש תיאום טלפוני מראש.

כן, השהייה בחדר המדיטציה בטוחה ומתאימה לכל הגילאים.

לילדים מתחת לגיל 13 נדרש תיאום טלפוני מראש.

כן, ניתן לקבוע ביקור פרטי בתיאום טלפוני מראש.

בחדר המדיטציה יש להתמקם בשכיבה על כיסא אפס כוח כבידה או מיטה המסייעים לרגיעה והפחתת מתחים. מומלץ לעצום עיניים (מומלץ להביא כיסוי עיניים) ונכנסים למצב רגיעה ו/או מצב מדיטטיבי עמוק ונהנים מרוגע, שלווה ואנרגיה בריאה. ניתן להאזין למוסיקה מרגיעה באוזניות אישיות. בזמן השהייה בחדר המדיטציה אנו מבקשים מאורחינו לא לשוחח ויש לשמור על שקט מוחלט על מנת למנוע הפרעה לשוהים נוספים בחדר.

זמן השהייה המומלץ בחדר מדיטציה הינו שעתיים לפחות, שהייה מעבר לשעתיים אפשרית ומומלצת, להשפעה מיטבית מומלץ להגיע לביקורים ארוכים יותר וסדירים.

כל אדם וגופו ייחודיים ומכאן גם מספר הביקורים אינו קבוע. מומלץ להגיע לביקורים סדירים עד להגעה לרווחה בריאותית בכל הרבדים.

ההשפעה היא מצטברת. השפעת השהייה בחדר במדיטציה באה לידי ביטוי ברמות האנרגיה בגוף, ככל שמבקרים באופן סדיר ושוהים זמן רב יותר בחדר המדיטציה כך מצטברת ועולה רמת האנרגיה בגוף שמאפשר ריפוי עצמי מיטבי. אין שהות מקסימלית היות ואין יותר מידי אנרגיה בריאה.

לפני הביקור – מומלץ לשתות הרבה מים ולהימנע ממזון/משקאות המכילים קפאין בכדי להכין את הגוף לרגיעה מלאה ולאפשר טעינה מיטבית באנרגיה.

לאחר הביקור – מומלץ לשתות הרבה מים עם לימון ולעשות אמבט מלחים (גוף/רגליים) במשך לפחות 30 דקות על מנת לסייע בתהליך ניקוי הרעלים.

מומלץ לענוד את תליון ו/או הצמיד הטעונים ב- EES מידי יום לרווחה בריאותית מיטבית.

EESystem הינה מערכת בטוחה ומוגנת אקולוגית וסביבתית.

ייתכנו סימפטומים של ניקוי רעלים שיחלפו לאחר אמבט מלחים.

כן. מרכז המדיטציה ממוקם קרוב לתחנת הרכבת רחובות ולתחבורה ציבורית

אין נגישות לנכים. ניתן להגיע עם מלווים לעזרה.

לתיאום הגעה