מהי אנרגיית החיים?

חשיבות החיבור בין הגוף לנפש זוכה בשנים האחרונות לקבל הכרה נרחבת בקרב המוסדות הרפואיים וכן המדעיים. חיבור זה בא לידי ביטוי באמצעות האנרגיה העוטפת אותנו – אנרגיית החיים. את האנרגיה בגופינו כולנו מרגישים היטב, כאשר לעיתים היא ממלאת אותנו בפרץ אדרנלין ופעמים אנחנו מרגישים מרוקנים מאנרגיות.

במבט עמוק יותר, אנרגיית חיים כוללת מספר מרכזים אנרגטיים, המוכרים גם בשם צ'אקרות. בין הצ'אקרות ניתן למנות את צ'אקרת הבסיס (אחראית על יציבות פנימית), צ'אקרת העין השלישית (אחראית על האינטואיציה), צ'אקרת מקלעת השמש (אחראית על הרגשות) ועוד.

כיצד אנרגיית חיים משפיעה על הגוף?

הקשר ההדוק בין אנרגיית חיים לבין הגוף, משפיע עלינו הן מבחינה בריאותית-פיזית והן מבחינת רגשית-נפשית. כך, חוסר איזון והיעדר אנרגיה במערכת מסוימת, תופעות אותן מקובל להגדיר כחסימה אנרגטית, עלולות לגרום לנו לתחושות של חולשה, חוסר שליטה ברגשות ושלל הרגשות שליליות אחרות. לכן, אנחנו תמיד נשאף לתפקוד ואיזון מיטבי של כל מרכזי אנרגיית החיים.

כיצד ממלאים מצברי אנרגיית החיים?

כל פעולה שאנחנו עושים כרוכה בהוצאת אנרגיה ברמה כזאת או אחרת, ומטבע הדברים, מצברי האנרגיה שלנו מידלדלים עם הזמן ומשפיעים באופן טבעי על רגשותינו ותחושותינו.

ישנן הרבה אפשרויות למילוי מצברי האנרגיה שלנו, כאשר בין הדרכים היעילות ביותר נמנות:

  • פעילות בשיתוף עם אנשים שאנחנו אוהבים
  • עשייה מלאת סיפוק
  • חוויות כיפיות ומהנות
  • שמירה על שמחה, חיוך ורגשות חיוביים כלפי הסביבה

אנרגיית חיים כדרך טיפול

יותר ויותר אנשים פונים לקבלת טיפול אנרגטי, המסייע בהזרמה וויסות אנרגיה, כך שהגוף שלנו יקבל את התנאים האופטימליים לריפוי עצמי בכל הרבדים וישוב לתפקוד מירבי.ניתן לשלב טיפול זה כחלק מהטיפול הקונבנציונלי וכן כטיפול בפני עצמו. היתרונות המרכזיים של טיפולים אלו באים לידי ביטוי ביכולת לבצע אתם מרחוק וללא מגע פיזי, וכן בכך שמדובר בטיפולים ללא תופעות לוואי.

כך, לצד טיפולים מוכרים כמו הילינג ומדיטציה, ניתן למצוא גם טיפולים טכנולוגיים מתקדמים וביניהם, שהייה בחדר אנרגיה מבוסס טכנולוגיית EESystem. מדובר בפטנט ייחודי, שפותח באמצעות ד"ר סנדרה רוז מייקל, ומאפשר טעינה מלאה של אנרגיה סקלארית, הנקראת גם אנרגיית החיים. שהייה בחדר אנרגיה הוכחה במחקרים רבים כיעילה במיוחד, כשהיא מהווה מעין טעינה מהירה ויעילה של סוללת הגוף, באופן המחזיר את רמת המטען החשמלי של התא הפגום לתפקוד אופטימלי. כפועל יוצא מכך, נוצר תהליך ריפוי טבעי, המסייע לשיפור המצב הרפואי וכן לתפקוד מנטלי ורגשי טוב יותר.

אנרגיית החיים- לסיכום

אנרגיית חיים היא הגורם המניע אותנו לבצע פעולות שונות ומהווה בסיס לרגשות והתחושות השונות שלנו, באופן היכול להשפיע גם על מצבנו הבריאותי. אצל כולנו קיימים מספר מרכזי אנרגיה המשפיעים על מערכות הגוף השונות, כאשר איזון מרבי בין מרכזים אלו, יתרום לתפקוד אופטימלי ויכולות ריפוי עצמיות. ניתן להשיג אלובאמצעות אימוץ דפוסי התנהגות מרגיעים ומספקים, וכן באמצעות טיפולים אנרגטיים שונים, כמו טיפול בתדרים, הילינג ומדיטציה.