האנרגיה שעוטפת אותנו משפיעה על ההרגשות והתחושות שלנו, כמו גם על מצבנו הבריאותי. לצד הטיפולים הקונבנציונליים המוכרים לכולנו, יותר ויותר אנשים מחפשים אחר דרכי הריפוי הטבעיות. כאן נכנס לתמונה טיפול אנרגטי, המעניק לגוף שלנו את תנאי הריפוי האופטימליים, הן כטיפול בפני עצמו והן כטיפול משלים לטיפולים הקונבנציונליים.

מהו טיפול אנרגטי או טיפולי אנרגיה נפשית?

לצד הטיפולים הקונבנציונליים המוכרים לכולנו, ניתן למצוא גם מגוון טיפולים הוליסטיים. טיפולים אלה מתמרנים את מעגלי האנרגיה הקיימים בגוף, במטרה להשיב את האיזון לגופנו ולסייע בהקלה על תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף.

השימוש בטיפולים אנרגטיים למיניהם הולך וצובר תאוצה. עם השנים החולפות, טיפולי אנרגיה נפשית זוכים להכרה מקצועית מטעם מוסדות רפואיים ומדעיים, באופן המביא יותר ויותר אנשים לפנות לקבלתם. טיפול אנרגטיים מותאמים אישית למצבו של המטופל, ומשמשים הן כטיפולים בפני עצמם והן כטיפולים משלימים לטיפולים הקונבנציונליים. הטיפול שלנו מתקדם במיוחד ומתבסס על טכנולוגיית ה- EESystem עליה נרחיב בהמשך.

טיפול באנרגיה – מאפיינים עיקריים

לטיפול אנרגטי קיימים מספר מאפיינים עיקריים:

  • איזון האנרגיה בגוף- אחד המאפיינים העיקריים של טיפול באנרגיה הוא ההתמקדות בגוף שלנו אשר עוטפת את כולנו וכוללת מספר מרכזים האחראים על תפקוד אופטימלי של מערכות הגוף.
  • מגוון אפשרויות טיפול- טיפול אנרגטי נותן מענה הן למצבים בריאותיים-פיזיים, והן בהיבטים רגשיים, כמו תחושות של חרדות, חוסר ביטחון עצמי, דיכאון ועוד.

למי מתאים טיפול באנרגיה?

טיפולים באנרגיה מציעים מגוון פתרונות יעילים להתמודדות עם מצבים שונים, החל ממצבים רגשיים והתנהגותיים ועד למצבים בריאותיים-פיזיים. למעשה, טיפול באנרגיה יכול להתאים לכל אחד ואחת מאיתנו, בכל גיל ובכל שלב בחיים.

איך עובד טיפול אנרטגי אצלנו?

באמצעות הטיפול של light energy תוכלו באנרגייה חדשה בתוך חדר המדיטציה שלנו. להלן התהליך:

  • התמקמו בנוחות: תוכלו לבחור בין שכיבה על כיסא או מיטה המסייעים להרפיית שרירים ותורמים לתחושת רגיעה עמוקה. לאחר מכן, עצמו עיניים (ניתן להיעזר בכיסוי עיניים) והתנתקו מהגירויים החיצוניים.
  • היכנסו למצב מדיטטיבי: תנו למחשבות לזרום בלי לשפוט או לנתח. תמקדו בנשימה, הרגישו את האוויר נכנס ויוצא מהגוף. שחררו מתחים ודאגות, תנו להם להתפוגג כמו עננים בשמיים.
  • התענגו על השלווה: פתחו את החושים ותיהנו מהתחושות הנעימות: שקט, רוגע, אנרגיה בריאה, האזינו למוזיקה מרגיעה באוזניות אישיות, ותנו לצלילים להוביל אתכם למרחב פנימי של שלווה.

טיפול באנרגיה בטכניקות מתקדמות

כדאי לדעת כי בשנים האחרונות חלה התקדמות של ממש בכל תחום עולם הרפואה ההוליסטי. עולם הטיפולים האנרגטיים הולך ומתפתח, וכיום ניתן למצוא בו טיפולים ייחודיים ומתקדמים בתחום רפואת תדרים. מדובר בתחום המשלב עקרונות מדעיים יחד עם עקרונות מסורתיים מעולם הרפואה הסינית. ההתפתחות הטכנולוגית הביאה לשכלול שיטת רפואת התדרים ולמיקוד כוח אנרגיית החיים בצורה עוצמתית ומשודרגת, כמו למשל באמצעות שהייה בחדר.

טיפול אנרגטי חדשני

כאמור, הרפואה פסעה צעד גדול קדימה, וכיום נעשה במסגרתה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות. כזו היא טכנולוגיית EESystem (Energy Enhancement System) שפותחה על ידי ד"ר סנדרה רוז מייקל. באמצעות טכנולוגיה זו ניתן לייצר שדה אנרגיה מועצם, התורם לרווחה פיזית ורוחנית של השוהים בו.

טכנולוגיית EESystem המתקדמת המופעלת בחדר, מבוססת על גלי סקלרים וביופוטונים. הגלים הללו מוקרנים ממסכים גדולים בחדר האנרגיה, באופן המסייע לחיזוק ושימור תאי הגוף, כך שרמת המטען החשמלי בתא הפגוע חוזרת לרמה האופטימלית (70 – 90 מיליווט).

השהייה בחלל עוצמתי מעלה את רמת אנרגיית החיים בגוף. כתוצאה מהטעינה מתרחש תהליך שחרור רעלים, והגוף מצליח לרפא את עצמו ולשוב לתפקוד מיטבי. הטיפול החדשני הזה תורם לרווחה הבריאותית בכל רובד: פיזי, מנטלי, נפשי ורגשי.

כיצד משפיע הטיפול האנרגטי?

אנשים ששהו בחדר אנרגיה, שבו נעשה שימוש בטכנולוגיה מדווחים על שיפור משמעותי במישורים שונים:

  • במישור הפיזיולוגי – הקלה על כאבים, חיזוק מערכת החיסון, שיפור בראייה ובשמיעה, שיפור במראה העור והשיער, עלייה ברמת האנרגיה הפיזית, שיפור איכות השינה.
  • במישור הנפשי – יציבות נפשית ורגשית, תחושת רוגע ואיזון, ירידה בדיכאון וחרדות, שיפור במצב הרוח, תחושת אושר, הגברת הביטחון העצמי.
  • במישור המנטלי – בהירות מחשבתית, מיקוד מנטלי, הגברת היצירתיות.

אם אתם מעוניינים בשינוי אנרגטי ואף טיפול הילינג שישדרג את איכות חייכם – הגעתם לחדר הנכון.

טעינה נעימה!