מהי רפואת תדרים?

רפואת תדרים היא גישה טיפולית, המשלבת עקרונות מדעיים עם עקרונות משיטות טיפול מסורתיות מתוך הרפואה הסינית. בבסיס השיטה עומדת הנחת היסוד, שאת רמות האנרגיה בגוף ובאיברים שונים מתוכו, ניתן למדוד. בעקבות המדידה נזהה תדרים, והם ישתנו בגופנו בהתאם למצב הבריאות שלנו. חשוב לציין שאין הכוונה בהכרח לירידה ברמות האנרגיה. לפי גישה זו, איברים חולים עשויים להתאפיין בחוסר או בעודף של אנרגיה, כאשר המטרה של רפואת התדרים היא להוביל לאיזון אנרגטי.

מהם יתרונותיה של רפואה מבוססת תדרים?

היתרון המהותי ביותר של רפואת תדרים היא שמדובר בטיפול לא פולשני – אין החדרת חומרים לגוף המטופל, זריקות או כל תהליך פולשני אחר. לאור זאת, הגישה מתאימה לכל אדם ובמיוחד למי שסובלים מאלרגיות או לרגישויות למוצרי מזון, המונעות מהם שימוש בטיפולים שגרתיים.

יתרון אחרון שנזכיר הוא, שמדובר בשיטה הוליסטית, המתייחסת לכל גופו של המטופל ובוחנת את כל חלקיו, ואינה מתמקדת באיזור או איבר אחד בלבד כפי שעושה הרפואה המערבית. לפיכך, היא מאפשרת טיפול במגוון רחב של בעיות רפואיות.

לאילו מצבים רפואת מבוססת תדרים יכולה לסייע

ישנן ביקורות חיוביות כי רפואת תדרים יכולה לסייע במקרים מאובחנים של מחלות כמו סרטן, פרקינסון, שבץ, סכרת, בעיות במפרקים ועוד. כמו כן היא מסייעת בטיפול של מחלות נפש כמו פוסט טראומה, דכאון, חרדות ועוד.

בנוסף, יש עדויות וחוות דעת מוצלחות עבור ספורטאים שרוצים להגיע לביצועי שיא, מבוגרים שרוצים להרגיש צעירים מלאי מרץ וחיוניות, ואף אנשים שרוצים לפתח את היכולות הרוחניות שלהם ולצאת מחוזקים.

כיצד מתנהל התהליך הטיפולי?

במהלך הטיפול של רפואת תדרים , המכשיר מייצר אנרגיה סקלארית (אנרגית כוח החיים) ואנרגיה ביופוטונית (גלי אור) עם תדרים בריאים ומאזנים מהטבע. כאשר המטופל שוהה בחלל חדר האנרגיה, הגוף מסתנכרן עם התדרים הבריאים והמאזנים וכתוצאה מכך רמת האנרגיה בגוף עולה וחל תהליך של איזון אנרגטי , מה שמאפשר הגברת רמות אנרגיה במקומות שנמצאו בהם חוסרים, והזרמת אנרגיה

מחלקים בהם נמצאו עודפים.

לאחר טעינת הגוף באנרגיה חל תהליך של ריפוי עצמי בכל הרבדים. התהליך עשוי לכלול מפגש אחד או יותר, בהתאם לבעיות הרפואיות מהן סובל המטופל.

האם התהליך מלווה בתופעות לוואי?

כפי שהוזכר, תהליך טיפולי על פי גישת התדרים אינו פולשני, לא כולל שימוש בחומרים שעשויה להיות אליהם רגישות, ובהתאם לכך אינו כרוך בתופעות לוואי. לאור זאת, מדובר בגישה טיפולית המתאימה גם למי שסובלים מרגישויות ואלרגיות, וגם לטווח גילאים רחב או לסובלים מפגיעות רפואיות קודמות.

לסיכום

במאמר זה בחנו מאפיינים שונים של טיפול רפואי באמצעות תדרים והבנו שמדובר בשיטה בדוקה שנעשה בה שימוש לאורך עשרות שנים. היא מאפשרת פתרון לא פולשני וללא תופעות לוואי. אם אתם מחפשים טיפול לבעיה רפואית כרונית או אחרת המלווה אתכם שנים, שלא קיבלה מענה מהרפואה המערבית הסטנדרטית, אנחנו מציעים לכם לשקול פנייה למרכז light energy, שכן טיפול זה יכול לספק לכם הטבה משמעותית.