רפואה קוונטית – מה עומד מאחוריה?

לפני שנעסוק בשאלה ריפוי קוונטי מה זה, כדאי שנבין במעט את הרעיון העומד מאחורי רפואה קוונטית. רפואה קוונטית שייכת לעולם הטיפולים ההוליסטיים, ששמים במרכז את אנרגיית הגוף, האחראית על תפקודים תקינים ומיטביים של מערכות הגוף. החיבור בין אנרגיה נפשית לגוף שלנו כרוך במספר מרכזים אנרגטיים, האחראים על תפקודן של מערכות הגוף השונות. באמצעות איזון והטענה של אנרגיה, ניתן להעניק לגוף שלנו את התנאים המיטביים ליכולות ריפוי עצמיות וטבעיות.

ריפוי קוונטי מה זה?

ריפוי קוונטי הוא סוג של טיפול אנרגטי, בו אנו מתחברים לתודעה של הגוף שלנו ומרחיבים את יכולותיו לקלוט ולווסת את אנרגיות הגוף. במהלך הטיפול, אנחנו מתחברים אל שדה אינסוף – שדה קוונטי (ומכאן נגזר שמו של הטיפול), בו ניתן להתבונן על החיים בכלל ועל מצבנו בפרט – בצורה אחרת, פשוטה ובהירה.

המרחב הקוונטי הוא מרחב בלתי מוחשי, הקיים כל הזמן ומלווה אותנו באופן תמידי. באמצעות החיבור אל המרחב הקוונטי והתודעה ברמה הגבוהה ביותר, מתאפשר תהליך הריפוי הקוונטי. תהליך זה משפיע בכל הרבדים, ומאפשר למערכות הגוף לחזור לתפקוד אופטימלי בכל המובנים.

לאילו מקרים יתאים טיפול קוונטי?

ריפוי קוונטי וחיבור לאנרגיה הנפשית שלנו, יכול להתאים למגוון מצבים רפואיים, בריאותיים- פיזיים ונפשיים כאחד. לפיכך, כל אחד מאיתנו יכול למצוא את הטיפול המתאים ביותר עבורו, וזאת לאחר התייעצות עם מטפל מומחה ומנוסה בתחום. בין המקרים הנפוצים והפופולאריים ביותר בהם ריפוי קוונטי הוכיח את עצמו כיעיל במיוחד נמצאים:

  • הפרעות אכילה
  • חרדות ודיכאון עמוקים
  • שיפור המיקוד המנטלי
  • שיפור בתפקוד הדם
  • הקלה בכאבי ראש, פרקים ושאר כאבים

מהי הטכנולוגיה שאנו משתמשים בה?

עולם הטכנולוגיה מתפתח סביבנו בקצב מסחרר, כשהוא בא לידי ביטוי גם בעולם הרפואה ההוליסטית ומציע מגוון שיטות ודרכים לטעינה מהירה של אנרגיית הנפש. האנרגיה הזו מביאה לאיזון וריפוי אופטימלי, תוך הרחבת התודעה ומימוש עצמי.

אחת מהטכניקות הללו נקראת EESystem, אשר פותחה ע"י ד"ר סנדרה רוז מייקל. הטכנולוגיה מתבססת על מחקרים מדעיים רבים, המראים כי אחד המאפיינים הבולטים אצל אנשים חולים הוא ערכים נמוכים של מטען חשמלי בגוף. לפיכך, טעינה של אנרגיות הגוף והשבת המטען החשמלי של התא לרמה הרצויה, תוביל לתהליך ריפוי טבעי ואופטימלי.

כך, הטכנולוגיה עומדת בבסיס ההצלחה של שהייה בחדרי אנרגיה משוכללים ומתקדמים. בחדרים אלה מוקרנים על גבי מסכים גלי סקלאר עוצמתיים, באופן המסייע לחיזוק ושימור תאי הגוף וטעינתם ברמת המטען החשמלי האופטימלי לאנשים בריאים. למעשה, השהייה בחדר אנרגיה עם טכנולוגית EESystem היא כמו טעינת הסוללה של הגוף.

האם לטיפול קוונטי יש תופעות לוואי?

לחיבור אנרגטי נפשי אין תופעות לוואי מוגדרות, אך בהחלט ניתן להצביע על תחושות נפוצות שהמטופלים חשים במהלך ריפוי קוונטי:

  • תחושה של ערסול ורוגע
  • תחושות אנרגטיות הבאות לידי ביטוי בתחושות קור/חום וצמרמורות
  • שחרור רגשי הבא לידי ביטוי במגוון צורות, החל מצחקוקים ועד זליגת דמעות
  • תחושה של עייפות כבדה

לסיכום

כפי שראינו עד כה, ריפוי קוונטי מהווה שיטת ריפוי הוליסטית המתמקדת בהזרמת אנרגיה וחיבור תודעתי גבוה. אלו תורמים יחדיו לשיפור ההרגשה שלנו ולשיפור תפקוד מערכות הגוף השונות. כל זאת ללא תופעות לוואי ומתוך חיבור עמוק לעצמנו, באופן המעורר את הגוף ליכולות ריפוי עצמיות.